Hétfő reggel a városban közlekedők számítsanak rá, hogy a Szarvas utcán gallyazási munkát végeznek a héten részleges és teljes útlezárás mellett.

Sziasztok.

A munka területen ne parkoljanak, hogy minél gyorsabban, hatékonyan tudják elvégezni a munkát. A Család utcán a körforgalmak építése kapcsán továbbra is forgalom, sebesség korlátozás, előzési tilalom van érvényben. A Rákóczi út kivezető szakaszán a NYÍRTÁVHŐ végez munkálatokat, emiatt több KRESZ táblát is ki kellett venni, fokozott figyelemmel vezessenek az adott szakaszon. A Csemete, Tünde utca kereszteződésében teljes útlezárás mellett dolgoznak a csapadékcsatorna kiépítésén, a Gálya utcán pedig útépítés zajlik. A Kemecsei úton új gyalogátkelő helyet alakítottak ki, így megváltozott a forgalmi rend, a kihelyezett jelző  táblák iránymutatása szerint közlekedjenek.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.