Hétfő reggel, a hét első munka és tanítási napon, egyre növekvő forgalomban közlekedhetnek Nyíregyháza útjain.

Sziasztok. A Tünde utcán forgalmi rend változás lépett életbe, a bal oldali forgalmi sáv részleges lezárásra került, az Alma – Tünde utca kereszteződésénél pedig építik az új buszmegállót, emiatt váltakozó irányba közlekedhetnek az érintett útszakaszon. A Törzs, Semmelweis utca kereszteződésénél a körforgalom építése jelent akadályt. Nyíregyháza – Nyírtelek között épül a kerékpárút, ahol jelzőlámpa engedi a forgalmat, türelmesek legyenek. A Kertvárosban folynak az út, járda, kerékpárút, buszmegállók építési munkái, útszűkületre, lassú haladásra készüljenek. Vezessenek a kihelyezett jelző táblák iránymutatása szerint  óvatosan,  a sebességhatárok betartásával. Szép napot.

This entry was posted in Hirek.