Fagyos időben, egyre növekvő forgalomban közlekedhetnek városunkban a hét első munka napján.

Sziasztok.

Torlódásra készüljenek több iskola közelében,,valamint a város több pontján zajló kátyúzási munka területeknél. Fokozottan figyeljenek az ott munkát végző  Magyar Közút dolgozóira, és járműveikre, és megfelelő oldaltávolsággal kerüljék ki őket. Sóstón a Szikes, Templom, Fácán utcák kereszteződésében parabola tükröt helyeztek ki a biztonságosabb közlekedés érdekében. Hulladék szállítás idejére megállási tilalom lépett életbe az Ungvár sétány 35 szám előtt, ezentúl kedden és pénteken tilos megállni reggel 8, és 13 óra között egy kijelölt parkoló helyen, így biztosítják a konténerek elszállítását. A kamionok és a ponyvás autók vezetői indulás előtt mindig takarítsák le a jégréteget, mert az kanyarodás közben, vagy a menet széltől le esve komoly balesetet okozhat.

Szép napot….

This entry was posted in Hirek.