Ezen a fagyos reggelen az útnak indulók hosszabb menet időre készüljenek

Sziasztok.

Ezen a fagyos reggelen az útnak indulók hosszabb menet időre készüljenek a  sűrű forgalom miatt, ezen kívül a megváltozott téli útviszonyok miatt is. A fő utak jól járhatóak, de a mellék és alsóbbrendű utak letaposott havasak, jegesek, vezessenek nagyon óvatosan, tartsanak nagyobb követési távolságot. A Rákóczi utcán az Átrium üzletház előtt sávlezárás van, az E.O.N.  szakemberei végeznek  hiba elhárítási munkát. Tartanak még az utó munkák  az útépítés kapcsán a Törzs és a Semmelweis utcákon, 30-as korlátozás van érvényben. A Toldi utca páros oldalán az egyirányú utcában ezentúl tilos a jobb oldalon parkolni, csak a bal oldalon lehet megállni. Fokozott figyelemmel közlekedjenek  a Négyes huszárok útján, ahol új gyalogátkelő lett kialakítva. Vezessenek a megváltozott téli  út és látási viszonyokhoz igazodva, hogy biztonságban elérjék úti céljukat.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.