Esővel indul a hét Nyíregyházán, fokozott óvatossággal vezessenek

Sziasztok.

Esővel indul a hét Nyíregyházán, fokozott óvatossággal vezessenek, főleg a meglévő útmunkák közelében. A Család utcán a körforgalom építése miatt a mai naptól lezárják a Belső körutat, ideiglenesen zsákutca lesz. Váltakozó irányú jelzőlámpás forgalom irányítást vezetnek be, mindkét irányban útszűkület, sebességkorlátozás, előzési tilalomra készüljenek. A Csemete utcán a csapadékcsatorna építése, az aknák elhelyezése és bekötése zajlik. Felújítási munkák miatt a gyalogos és az autós forgalom is korlátozott a Derkovits utca páros oldalán a 2 és a 14 szám között. A gyalogosok csak a szemközti oldalon haladhatnak, az autósok pedig szűkített forgalmi sávon, sebességkorlátozás mellett. Nyírtura belterületén a nagykanyarban megsüllyedt csatornafedlap miatt forgalom és sebességkorlátozás van érvényben, váltakozó irányban halad a forgalom.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.