Csütörtök reggel sűrű forgalomban, borult időben, de még száraz utakon közlekedhetnek Nyíregyházán.

Sziasztok!  A meglévő útmunkák közelében torlódások alakulhatnak ki, az adott helyen türelmesek legyenek! A Bethlen Gábor utcán elkezdődtek az aszfaltozási munkák, lassú a haladás, aki teheti kerülje ezt az útszakaszt! A város több pontján helyeztek ki új közlekedési lámpákat, így ne megszokásból kanyarodjanak jobbra kisívben  a Debreceni útról a Váci Mihály utcára, valamint a Kert utcáról a Szent Istvánra és a Rákóczi utcáról a Vasvári Pál utcára. Tartanak a Korányi Frigyes utcán az útfelújítási munkák, jó ütemben haladnak, de az Eperjes utcától a Kosbor utca körforgalomig csak a szerviz úton tudnak a belváros irányába közlekedni, az autóbuszoknak pedig buszsáv lett kialakítva! Vezessenek óvatosan, a sebességhatárok betartásával!  Szép napot!

This entry was posted in Hirek.