Csütörtök reggel egyre növekvő forgalomban közlekedhetnek az úton lévők városunk útjain!

Sziasztok! 

Csütörtök reggel egyre növekvő forgalomban közlekedhetnek az úton lévők városunk útjain! Torlódás várható a ki –és bevezető utakon, valamint a meglévő útmunkák közelében!  Dolgoznak a  Semmelweis utcán a szakemberek, ami a gyalogos és kerékpáros forgalmat érinti, de néha a munkagépek a jármű forgalmat is akadályozzák, legyenek figyelmesek! Folynak a járda szélesítési és kerékpárút építési munkák a Kertvárosban a Legyező és Derkovits utcákon, a Debreceni út egy-egy szakaszán, emiatt forgalom és sebességkorlátozás van érvényben! A Kállói úton közlekedők torlódásra, lassú haladásra  számítsanak a kerékpárút építési munkái miatt, és  előzési tilalom is érvényben van. Optikai kábelt fektetnek a Kótaji úton, a munkálatok idejére itt is  forgalom korlátozás van.  Vezessenek fokozott figyelemmel az iskolák, gyalogátkelők és a bevásárló központok közelében,és tartsák be a  sebességhatárokat.  

Szép napot!

This entry was posted in Hirek.