Csütörtök reggel egyre erősödő forgalomban közlekedhetnek Nyíregyháza útjain!

Sziasztok!

Torlódásra kell készülni a ki – és bevezető utakon, a belváros egyes utcáin és ma már tanítási nap van, így az Oktatási Intézmények környékén is! Új gyalogos – átkelőhelyet alakítottak ki a Szarvas utcán, arra kérik a közlekedőket, elsősorban a Kereszt utcáról balra, a Szarvas utcára kanyarodókat, hogy fokozott figyelemmel közlekedjenek! A Kond utcáról, a Sóstói útra jobbra kanyarodást nehezíti a megrepedt útburkolat, amit bójával jelöltek fokozottan figyeljenek! Lakó – pihenő övezet lett a Honvéd utca, emiatt sebességkorlátozásra számítsanak az arra közlekedők! Folynak a faápolási munkák a Kiss Ernő utcán, várhatóan január végéig ami forgalomkorlátozás mellett zajlik! Vezessenek óvatosan!

Jó utat! Szép napot!

This entry was posted in Hirek.