Csütörtök reggel az útnak indulók hosszabb menetidőre készüljenek

Sziasztok.

Csütörtök reggel az útnak indulók hosszabb menetidőre készüljenek a havas, só nedves utakon,vezessenek lassabban, tartsanak nagyobb követési távolságot. Számítsanak rá hogy város szerte dolgoznak a munkagépek az utak síkosság mentesítésén, ezeket megelőzni munka közben tilos, és balesetveszélyes. A Törzs utcán az áruházak előtt még érvényben van az útszűkület,előzési tilalom, sebességkorlátozás, fokozott figyelemmel közlekedjenek az arra haladók. A Sóstói út, Krúdy  Gyula utcai csomópontnál útszűkületre kell számítani, helyreállítási munka miatt. A Tokaji Erzsébet híd felújítása kapcsán a nap 24 órájában jelzőlámpás forgalom irányítás van. Vezessenek óvatosan a gyalogátkelők, iskolák, és a kétkerekű járművek közelében, tartsák be a sebességhatárokat, hogy mindenki biztonságban elérje úti célját.

Szép  napot.

This entry was posted in Hirek.