Csütörtök kora délután borult időben, nedves, csúszós utakon halad a forgalom Nyíregyházán. Vezessenek alacsonyabb sebességgel, tartsanak nagyobb követési távolságot,használják a tompított fényszórót, az alsóbb rendű utakon kerüljék a felázott laza útpadkára hajtást. A belvárosban útlezárásra számítsanak a Luther utca környékén, ahol a karácsonyi díszeket helyezik fel a NYÍRVV munkatársai. A Tiszavasvári úton az iskola előtt munkálatokat végeznek, útszűkület van. A Sóstói úton fakivágás miatt a kórház és a felüljáró  közötti szakaszon forgalom és sebességkorlátozás van érvényben, csak úgy mint sóstón a Strand felé vezető nagykanyarban a közmű építés miatt. Fokozott figyelemmel vezessenek a Mező, Bethlen Gábor utcai csomópontban, ahol megváltozott a forgalmi rend.