Csütörtök délután, borús, esőd időben, vizes útburkolaton, átlagos forgalomban közlekedhetnek Nyíregyháza útjain!

Sziasztok!
Torlódásra kell készülni a Tünde utcán, folyamatban vannak a az útfelújítási munkák, jelző lámpás forgalom irányítás mellett váltakozó irányba tudnak haladni, igen lassú a haladás, aki teheti kerülje ezt az útvonalat! A Petőfi útról, a Széchenyi út irányába a jobbra kanyarodó sávnál figyelmesek legyenek,még mindig megsüllyedt akna fed lap van bójával jelölve! Kábel fektetési munkák okoznak útszűkületet a Buji úton a Nyírszőlősi út találkozásánál, valamint 30-as sebességkorlátozás van érvényben! Jó hír az autósoknak, a Lujza utca most már mindkét irányból járható lett! Körültekintően, a sebességhatárok betartásával vezessenek! Jó utat!
További szép napot!

This entry was posted in Hirek.