Az év utolsó napján reggel növekszik a forgalom Nyíregyházán, főleg a bevásárló központoknál legyenek figyelmesek

Sziasztok. Az év utolsó napján reggel növekszik  a forgalom Nyíregyházán, főleg a bevásárló központoknál legyenek figyelmesek, türelmesek, mert ott torlódások is kialakulhatnak, csak úgy, mint a szűk belvárosban is. A meglévő útmunka területeknél tartsák be a kihelyezett jelzőtáblák iránymutatásait, még akkor is ha most nem dolgoznak ott. Az Északi temetőbe látogatók a Korányi úti bejárat felől forgalmi rend változásra számítsanak, ezen kívül van olyan parcella, ahol nem lehet áthajtani . Szilveszter napján nagyobb rendőri jelenlét várható az utakon, fontos hogy tartsák be a sebességhatárokat, és aki vezet ne fogyasszon alkoholt. Legyen balesetmentes, vidám az év utolsó napja minden kedves rádió hallgatónak és a stábnak is. Sikerekben, szerencsében  legyen gazdag 2020- as  év  . B:U:É:K: Szép  napot.

This entry was posted in Hirek.