Az év utolsó hétfő reggelén átlagos forgalomban

Sziasztok.

Az év utolsó hétfő reggelén átlagos forgalomban, vizes utakon közlekedhetnek Nyíregyházán. Fontos, hogy a látási és az útviszonyoknak megfelelően válasszák meg a sebességet, tartsanak nagyobb követési távolságot és használják a tompított fényszórót, mert nem elég látni, látszani is kell. Erősáramú kábel helyreállítását végezte az E.O.N. a Szegfű, Hunyadi utca csomópontjában, a járda egy szakaszát felbontották, ezért forgalom korlátozásra számítsanak a kerékpárosok és a gyalogosok. Elkészült a Tisza híd egy szakaszának felújítása Tokajnál, így forgalom korlátozás nélkül közlekedhetnek az arra haladók. A gyalogjárda nem került átadásra baleseti kockázat miatt, számukra továbbra is  a híd déli oldalán biztosított a közlekedés.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.