A városban közlekedők vezessenek fokozott óvatossággal

Sziasztok.

A városban közlekedők vezessenek fokozott óvatossággal, mert szinte egész nap esik a vegyes halmazállapotú csapadék, az utak vizesek, latyakosak csúsznak. A Rákóczi úton a vasúti átjáró előtt egy baleset veszélyes fa kivágása miatt forgalom korlátozás van 15 óráig. Folyamatosan végzik az úthibák javítását a NYÍRVV munka társai , az adott szakaszokon lassabb haladásra számítsanak. Tartanak a táv hő hiba elhárítási munkái az Árok és a Búza utca találkozásánál, sávlezárás, 30-as korlátozás van érvényben. Megsüllyedt közmű fedél jelent akadályt a Debreceni út kivezető szakaszán a Palánta utcai csomó pontnál, a Kiss Ernő utcán pedig időnként faápolási munka. Vezessenek a téli útviszonyokhoz igazodva, és a kihelyezett közúti jelző táblák iránymutatását betartva, hogy biztonságban elérjék  úti céljukat.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.