A városban közlekedők számítsanak rá, hogy újabb helyeken kezdődtek útfelújítási munkák

Sziasztok. A városban közlekedők  számítsanak rá, hogy újabb helyeken kezdődtek útfelújítási munkák, ezért hosszabb menet időre készüljenek a Törzs utca, Lehár Ferenc  utca találkozásánál, ahol a Lehár Ferenc utcai kifordulást lezárták, a forgalmat jelző lámpa irányítja, csak úgy, mint a Legyező és a Derkovits utcákon. Rozsrét szőlőben a Fenyő utca Rozstelek és a Szabadság utca közötti szakasza le van zárva ma reggeltől, 25-én  este 18 óráig útfelújítási munka miatt. Az ott közlekedő autóbuszok menetrendje is megváltozott. Elkezdődött a Pihenő, Tagló, Tenisz, Teke utcák felújítása is, egyenlőre minimális forgalom korlátozásra kell számítani. Továbbra is lassú a haladás a Kállói, a Tünde utcákon, és a Törzs, Semmelweis utca kereszteződésében. Tartsák be a sebesség határokat, és a kihelyezett jelző táblák iránymutatásait. Szép napot.

This entry was posted in Hirek.