A városban közlekedők fokozott figyelemmel vezessenek

Sziasztok.

A városban közlekedők fokozott figyelemmel vezessenek a Debreceni úton a  Kígyó utca körút közötti szakaszán, mert az útmunkák miatt útszűkület,  előzési tilalom, és sebesség korlátozás van érvényben. A Szarvas utcán a Vécsey köztől a Móricz Zsigmond utcáig tartó szakaszon járda és kerékpárút építése lassítja a haladást. A Kertváros több útján befejeződtek a munkálatok, 3 okos zebra is készült, de még dolgoznak a Pihenő, Tenisz, Tegez, és a Tagló utcákon, forgalom és sebesség korlátozás mellett. Tartanak a munkák a Rákóczi, Vasvári Pál, Bethlen Gábor utcákon, és a Korányi Frigyes utcán is, ahol továbbra is a szerviz úton lehet a város  felé haladni az Eperjes utcától a Kosbor utcai körforgalomig. Épül az elkerülő út a Nyírszőlősi, Buji út találkozásánál, jelzőlámpa engedi a forgalmat váltakozó irányban, csakúgy, mint Sényő és Nyírtura között.

Szép  napot.

This entry was posted in Hirek.