A városban közlekedők fokozott figyelemmel vezessenek a Búza téri és a Tokaji úti piacok közelében,

Sziasztok.

A városban közlekedők fokozott figyelemmel vezessenek a Búza téri és a Tokaji úti piacok közelében, mert időnként csak araszol a kocsisor a Rákóczi úton, legyenek türelmesek. A Szalag utcán közlekedőket szegélykő építés, akna szintbe emelési munka lassítja, mindkét forgalmi sávban útszűkület, 30-as korlátozás van érvényben, aki teheti válasszon más útvonalat. A Törzs és a Semmelweis utcákon is hasonló munka miatt  kell fokozott óvatossággal vezetni.  A Törzs utca Orosi úti csomó pontban is útszűkületre, és sebesség korlátozásra számítsanak. A Lujza utcán  jó ütemben haladnak a munkálatok, de még mindig csak a Kállói út felől szabad behajtani a Tünde utca irányába. Vezessenek fokozott figyelemmel a gyalogátkelők, kétkerekű járművek közelében, és tartsák be a sebességhatárokat.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.