A szokásosnál is nagyobb a forgalom Nyíregyházán, főleg a Korányi Frigyes utcán a temető közelében, és a gyorséttermeknél is kígyózik a kocsisor

Sziasztok.

A szokásosnál is nagyobb a forgalom Nyíregyházán, főleg a Korányi Frigyes utcán a temető közelében, és a gyorséttermeknél is kígyózik a kocsisor, de a bevásárló központoknál is tele vannak a parkolók. Forgalmi rend változás lépett életbe az Északi temetőbe, a Korányi Frigyes útról behajtók ne rutinból vezessenek, hanem a kihelyezett jelzőtáblák utasítása szerint. A Korányi Frigyes utcán a Fábián Zoltán utca közelében aszfaltozás utómunkáit végzik, lassú a haladás legyenek türelmesek a járművezetők. A Szélsőbokori úton megkezdték az aszfalt felmarást, jelzőtárcsás forgalomirányítás mellett váltakozó irányban halad a forgalom. Jó hír, hogy a parkolás a következő héttől ingyenes jövő év január elsejéig a NYÍRVV által üzemeltetett parkolókban.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.