A péntek reggeli sűrű forgalomban fokozott figyelemmel vezessenek a belvárosban

Sziasztok.

A péntek reggeli sűrű forgalomban fokozott figyelemmel vezessenek a belvárosban a Vay Ádám körúton, mert a Galéria üzletháztól egy szakaszon a külső forgalmi sáv le van zárva a lámpánál. A Törzs utca, Semmelweis találkozásánál a körforgalom épül, ami jelenleg a gyalogos és a kerékpáros forgalmat érinti. A Kossuth utca elején a páros oldalon az EON végez kábelfektetési munkát, útszűkület nehezíti a haladást, csak úgy, mint a Törpe és a bánki utcák találkozásánál. A Legyező utca közepétől a Derkovits utca irányába útszélesítés,szegély építés folyik, a Derkovits utcán  pedig a csapadék csatorna, járda, kerékpárút szélesítésén dolgoznak. A Dugonics, Petrikovics utcák kereszteződésében elektromos kábel fektetést végeznek a szakemberek. A munkálatoknál 30-as korlátozás, előzési tilalom van érvényben. Szép napot.

This entry was posted in Hirek.