A péntek délután Nyíregyházán közlekedők tapasztalhatják

A péntek délután Nyíregyházán közlekedők tapasztalhatják a lassú haladást az Északi körúton, és az Erdő soron az aszfaltozás miatt, időnként még kisebb torlódások is kialakulnak, legyenek türelmesek. A Bocskai utcán a Magyar Közút végez munkálatokat, forgalom korlátozásra kell számítani a Család utca és az Inczédi sor közötti szakaszán, a haladási irányt terelő táblák mutatják. Útépítés utómunkája jelent akadályt a Kosbor utcán,és Sóstón a Templom utcán, járda építés pedig a Bocskain a Hunyadi utca Inczédi sor között a páratlan oldalon, a László utcán a Bocskai utcától a Belső körútig, a Városmajor, Deák Ferenc és a Stadion utcán. Tart a kerékpárút építés a Pazonyi úton, valamint a Sóstóhegyi úton a Korányi Mogyoró utca között is. Fontos, hogy a kihelyezett jelzőtáblák szerint, és ne megszokásból vezessenek.