A Nyíregyházán közlekedők fokozott óvatossággal vezessenek az egyre növekvő forgalomban a vizes, csúszós utakon,

Sziasztok.

tartsanak nagyobb követési távolságot. Lassú haladásra számítsanak a Törzs utca, Szalag és Orosi út közötti szakaszán, ahol a buszöblök kiépítését végzik, forgalom és sebesség korlátozás van érvényben, csak úgy, mint a Szalag utcán az aszfaltozás utómunkái miatt. A Semmelweis utca ideiglenesen egyirányú lett, a Törzs utcáról nem lehet behajtani ,csak a Család utca felől. A Tünde utcát érdemes elkerülni az ott zajló munkák, és a vele járó korlátozások miatt gyakori a torlódás. A Bethlen Gábor utca elején erősáramú kábelt fektetnek, az arra közlekedők forgalom korlátozásra számítsanak. Tartsák be a sebességhatárokat, vezessenek a megváltozott útviszonyokhoz igazodva, hogy  biztonságban elérjék úti céljukat. Szép napot.

This entry was posted in Hirek.