A Nyíregyházán közlekedők fokozott figyelemmel vezessenek, mert több úton végeznek útmunkákat,

Sziasztok.

A Nyíregyházán közlekedők fokozott figyelemmel vezessenek, mert több úton végeznek útmunkákat, ami útszűkülettel, sávlezárással, előzési tilalommal és sebesség korlátozással jár. A belvárosban a Vay Ádám körút, Dózsa György utcai csomópontnál a szélső sáv le van zárva. A Kossuth utca elején a páros oldalon az EON végez munkálatokat, útszűkület van, csak úgy, mint a Törpe és a Bánki utcák találkozásánál. A Kertvárosban is folynak a munkálatok, a Legyező utcán útszélesítés, szegély építés, a Derkovits utcán csapadék csatorna rekonstrukciója, járda és kerékpárút szélesítésén dolgoznak. A Dugonics, Petrikovics utcák kereszteződésében  elektromos kábel fektetése jelent akadályt. A Törzs utca, Orosi úti csomópontban a kanyarodó sávot bővítik, a Törzs, Semmelweis utcák kereszteződésében pedig a körforgalom épül.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.