A Nyíregyházán közlekedők az erős szélben vezessenek alacsonyabb sebességgel

Sziasztok.
A Nyíregyházán közlekedők az erős szélben vezessenek alacsonyabb sebességgel, és tartsanak nagyobb oldal, és követési távolságot. Ideiglenes forgalom korlátozást vezettek be a Tünde utca, Debreceni út, Tábor utca közötti szakaszán. A Tünde utcáról érkező járműveknek a Debreceni úti csomópontban tilos balra kanyarodni és egyenesen tovább haladni, csak jobbra a centrum irányába kanyarodhatnak. Ezen az útszakaszon a gyalog átkelő hely is lezárásra kerül, a gyalogos forgalom csak az utca egyik oldalán lesz megengedett. Érdemes ezt az útszakaszt,és a csomópontot is elkerülni. Dolgoznak a kerékpárút építésén a Kállói úton, nagyon lassú a haladás, akár csak a Semmelweis, Törzs utca kereszteződésénél a körforgalom építése miatt. A Széna tér, Rákóczi utcai csomópontban a burkolati jelek festése jelent akadályt. A Kertváros több útján zajló útmunkák miatt előzési tilalom, forgalom és sebességkorlátozás van érvényben.
Szép napot.

This entry was posted in Hirek.