A Nyíregyházán közlekedők a temetők, sírkertek közelében fokozott figyelemmel vezessenek,

Sziasztok.

A Nyíregyházán közlekedők a temetők, sírkertek közelében fokozott figyelemmel vezessenek, mert igen nagy a gyalogos és az autós forgalom, és a közeli parkolási helyek is megteltek. A városban fokozott a rendőri jelenlét, ahol szükséges irányítják a forgalmat, segítik a biztonságos  haladást. A Szalag utcát érdemes elkerülni aki teheti, mert a munkálatok jelentős forgalom korlátozással, útszűkülettel járnak. Forgalom és sebesség korlátozás van a Törzs, és a Semmelweis utcán, valamint a Törzs utca Orosi úti csomó pontban. Jó hír, hogy nov. 4-ig ingyenes a parkolás a NYÍRVV által üzemeltetett parkolókban. Tartsák be a sebességhatárokat, vezessenek óvatosan a gyalogátkelők, buszmegállók közelében.

Szép napot .

This entry was posted in Hirek.