A Nyíregyházán közlekedők a néha erős szél miatt vezessenek lassabban

Sziasztok.

A Nyíregyházán közlekedők a néha erős szél miatt vezessenek lassabban, tartsanak nagyobb oldal és követési távolságot. Forgalmi rend változás lépett életbe a Tünde utcán, a bal oldali forgalmi sáv részleges lezárásra került. Az Alma, Tünde utcai kereszteződésénél az új buszmegálló építése miatt az érintett szakaszon váltakozó irányban közlekedhetnek. Tartanak az útmunkák a Kállói, Törzs, Semmelweis utcákon és Kertváros egyes útjain, forgalom és sebesség korlátozás mellett. Sebesség korlátozás lépett életbe a Belső körút 9 számtól, az egyirányú szakaszon maximum 30 km/óra a megengedett  sebesség.  Nyíregyháza, Nyírtelek között épül a kerékpárút, jelzőlámpa engedi a forgalmat váltakozó irányban. A Nyírszőlősi úton a Jókai telepi elágazásnál gázvezeték cseréjén dolgoznak,sáveltolás lassítja a haladást.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.