A Nyíregyházán közlekedők a kora délutáni sűrű forgalomban fokozott óvatossággal vezessenek az időnként erős szélben, tartsanak nagyobb oldal és követési távolságot. A Szalag utca felújítása miatt forgalom korlátozás lassítja a haladást a Család utca – Angyal utca, valamint az Angyal utca – Törzs utca között mindkét irányban. A munkálatok idején több helyen megállási tilalom van érvényben. Az Orosi úton sávszélesítési munkát végeznek 30-as korlátozás mellett, csakúgy, mint a Semmelweis utcán zajló munka miatt. A Kórház előtt legyenek óvatosak, mert a gyalogátkelőnél a jelző lámpa sárgán villog. A Hunyadi utcán a Bújtos és a Szegfű utca között útszűkület, sebesség korlátozás jelent akadályt az uszoda építési munkái kapcsán. A Pazonyi úton , Kőlaposnál a kerékpárút mentén a fákat gallyazzák, a forgalmat jelző őrök engedik váltakozó irányban.