A most úton lévők növekvő forgalomban, egyre erősödő szél kíséretében közlekedhetnek Nyíregyháza útjain. A Belső körút 21- 23 szám előtt útjavítási munkát végeznek, ezért a helyre állítás idejére lezárták az érintett szakaszt az átmenő forgalom elől, de a Hunyadi utcáról és a körút felől a behajtásra van lehetőség. Forgalmi rend változás lépett életbe a Kálmán utcán, és a Sarkantyú utcán is ahol ezentúl reggel nyolctól, délután tizenhét óráig tilos megállni. Az Északi körút, Árok utcai csomó pontban fokozott óvatossággal vezessenek a kanyarodó sávban az útszűkületnél, csak úgy mint a Kórház köz, Városmajor utca sarkon, a megsüllyedt burkolatnál, amit bójával jelöltek. Figyeljenek a sebesség határok betartására, mert a városban több helyen dolgoznak a mérő kocsik.