A most úton lévők fokozott óvatossággal vezessenek az időnként viharos erejű szélben, tartsanak nagyobb oldal, és követési távolságot.

Sziasztok.

A Pazonyi téren a város irányába a buszmegállónál  útszűkület van, munka gépek jelentenek akadályt.  A Bethlen Gábor utca elején forgalom korlátozásra számítsanak, kábel fektetési munka miatt. A Semmelweis utca továbbra is egyirányú, a Törzs utcáról nem, csak a Család utca felől lehet behajtani. Tartanak az útépítési munkák a Törzs utcán a Szalag utcától az Orosi útig sebesség és forgalom korlátozás van érvényben. Nagyon lassú a haladás a Tünde utcán, érdemes más útvonalat választani aki teheti, mert végig előzési tilalom,  forgalom és sebesség korlátozás, egy szakaszon pedig jelzőlámpás forgalom irányítás van . Tartsák be a sebesség határokat, mert a város több útján mérik a gyorshajtókat.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.