A most úton lévők átlagos forgalomban közlekedhetnek városunk útjain!

Sziasztok!

A most úton lévők átlagos forgalomban közlekedhetnek városunk útjain! Nyíregyházán lezárták a Kótaji úti kereszteződést, a vasúti átjáró átépítése miatt! A közúti és a kerékpáros forgalom Nyírszőlős irányába , az út jobb oldalán kialakított megkerülő úton,sebességkorlátozással haladhat egy forgalmi sávon, váltakozó irányba! Megnövekedett menetidőre torlódásra kell készülni! A Korányi Frigyes út, Csaló köz csomópontjában a körforgalom építése lassítja a haladást, a munkálatok kapcsán egyirányú lett a Lengyel és Gádor Béla utca. A Tiszavasvári úton épül a körforgalom hol jelzőlámpa hol pedig jelző őrös forgalom irányítás van, türelmesek legyenek az erre közlekedők. Vezessenek óvatosan, a sebességhatárok betartásával! További jó utat!

Szép napot!

This entry was posted in Hirek.