A most úton lévők, átlagos forgalomban, hűvös, borongós időben, helyenként vizes útburkolaton közlekedhetnek Nyíregyháza útjain!

Sziasztok!

Továbbra is torlódások alakulhatnak ki a Tünde utcán, ahol tartanak az útfelújítási munkák, a Kállói úton a kerékpárút kiépítési munkái miatt, valamint a Kertvárosban a Derkovits, Bottyán, Dugonics út közötti részen, itt pedig a csapadékvíz elvezető rendszer építési munkái folynak, türelmesek legyenek! A Bessenyei téren megsüllyedt közmű fedél van bójával jelölve, ezen kívül a város több pontján végzik a kialakult kátyúk, gödrök javítási munkáit! A Nyírszőlősi úton, a Jókai telepi elágazásnál, az elkerülő út kiépítése kapcsán, 30-as sebességkorlátozást, előzési tilalmat vezettek be, lassú a haladás! Vezessenek óvatosan,körültekintően, a sebesség és követési távolság betartásával! További jó utat! Szép napot! Kellemes rádiózást kíván a Főtaxi

This entry was posted in Hirek.