A most Nyíregyházán közlekedők hosszabb menet időre számítsanak

Sziasztok.

A most Nyíregyházán közlekedők hosszabb menet időre számítsanak a Kállói, a Tünde utcákon, mert az ott zajló munkák miatt 30-as korlátozást, előzési tilalmat kell betartani. A Törzs, Semmelweis utca kereszteződésénél a körforgalom építési munkája jelent akadályt, a Semmelweis utcán pedig a szegélykő építése. A Kertvárosban a Legyező utcán az útmunkák miatt útszűkület, szakaszonként  félpályás lezárás, a 21 szám előtti buszmegálló építésénél pedig jelzőlámpás forgalom irányítás van. A Derkovits utca egy szakaszán is jelzőlámpa engedi a forgalmat, ott a járda és a kerékpárút is le van zárva a Bottyán utca irányába a bal oldalon. A mai naptól a 38-as számú főúton a 35-ös km. szelvényének környezetében megkezdték a körforgalom kiépítését, jelzőlámpás forgalom irányítás mellett egy sávon,váltakozó irányban haladhat a forgalom.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.