A mai napon a Nyíregyházán közlekedők több helyen számítsanak forgalom korlátozásra,

Sziasztok.

A mai napon a  Nyíregyházán közlekedők több helyen számítsanak forgalom korlátozásra, így a Család utca, Belsőkörúti csomópontnál, és a Család utca Szalag utca találkozásnál az új körforgalmak  építése miatt. A Gálya utcán útépítési munkát végeznek, a Csemete utcán közüzemi munka végzés zajlik. Sóstón a Berenát utcán szintén forgalom korlátozás mellett dolgoznak, csak úgy, mint a Kemecsei úton, ahol 30-as korlátozás előzési tilalom van érvényben. Nyírtelek belterületén aszfaltozási munkák miatt jelző őrök irányítják a forgalmat. Tartanak az útfelújítási munkák Nagykálló és Napkort összekötő úton, fokozott figyelemmel vezessenek az arra  haladók. Tartsák be a sebesség határokat, mert a város és a megye útjain is mérik a gyorshajtókat.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.