A mai napon a Nyíregyházán közlekedők számítsanak rá

Sziasztok.

A mai napon a Nyíregyházán közlekedők számítsanak rá, hogy a Csemete utcát reggel nyolc órától, délután tizenhat óráig lezárják csatorna rendszer építése miatt. A Bartók Béla út felől a Kulcsár út irányába lehet áthaladni. A Gálya utcán útépítést végeznek, a Család utcán pedig két helyen a körforgalom épül, előzési tilalom, sebesség és forgalom korlátozás mellett. A Ferenc körúton egy villanyoszlop cserére kerül sor a napokban, a munkálatok már elkezdődtek, senki ne parkoljon az oszlop mellett. A Rákóczi út kivezető szakaszán a NYÍRTÁVHŐ végez vezeték cserét, forgalom korlátozásra számítsanak, ezen kívül a munkálatok alatt több KRESZ táblát is ki kellett venni, fokozott figyelemmel vezessenek az arra haladók.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.