A mai napon a Nyíregyházán közlekedők számítsanak rá, hogy a Család utcán két helyen is épül a körforgalom.

Sziasztok.

A munkálatok kapcsán forgalmi rend változással, útszűkülettel, sebesség korlátozással kell számolni. A Csemete utcán csatorna hálózat rekonstrukciós munkáját végzik, a Gálya utcán pedig a szilárd burkolatú aszfaltút kiépítésén dolgoznak. A belvárosban a Szabadság tér 1 szám előtt a NYÍRTÁVHŐ végez hibaelhárítási munkát, a parkoló burkolatát is felbontották. A munkálatok a gyalogos forgalmat is érintik. Sóstón aszfaltozzák a kerékpár utat a Blaha és a Vénusz utca között, a Kemecsei úton pedig a kerékpárút építése zajlik a vasúti átjárótól a Fürdő utcáig. Nyírtelek belterületén aszfaltfelmarás miatt jelző őrök irányítják a forgalmat. Útfelújítást végeznek Nagykálló és Napkort összekötő út jelentős szakaszán, fokozott figyelemmel vezessenek.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.