A ma reggel úton lévők, egyre erősödő forgalomban közlekedhetnek város és megye szerte!

Sziasztok!

Borús, esős az idő, vizes, csúszós az útburkolat óvatosan vezessenek! Sok helyen kátyúsak, gödrösek az utak, javításukat folyamatosan végzik, figyelmesek legyenek! A Deák Ferenc utca 48 szám előtt a vízmű munkatársai dolgoznak, egy rövid szakasz el van zárva a forgalom elől! A Kertvárosban a Tagló, Teke, Tenisz, Pihenő utcákon, továbbra az útjavítási munkák jelentenek akadályt, forgalomkorlátozás mellett haladhatnak! Jelzőlámpa irányítja a forgalmat két helyen is a Törzs utcán, valamint a Semmelweis utcán, csak úgy mint a Nyírszőlősi – Buji út találkozásánál, ahol épül az elkerülő! Körültekintően, óvatosan vezessenek, a sebesség és követési távolság betartásával! Jó utat! Szép napot!

This entry was posted in Hirek.