A ma reggel úton lévők, egyre erősödő forgalomban közlekedhetnek Nyíregyháza útjain.

Sziasztok! Szerda van, piaci nap, így a Búza téren és a Tokaji úton megnövekedett forgalommal számoljanak. A Derkovits, Dugonics, Legyező és Szélsőbokori úton, útfelújítási munkák miatt  sebesség és forgalomkorlátozás van érvényben. A Tünde – Csemete utca találkozásánál megsüllyedt közmű fedél nehezíti az arra közlekedőket, figyelmesek legyenek.  Kemecse belterületén a Szent István utcán kerékpárút és járda építési munkák folynak, napközben torlódások alakulhatnak ki. A belváros több utcáján végzik a szakemberek a kátyúzási munkákat, az adott helyen lassúbb a haladás, csak úgy, mint a Törzs, Semmelweis utca találkozásánál, ahol jelenleg a szegélykő építését végzik. Vezessenek óvatosan, a sebességhatárok betartásával.  Szép napot.

This entry was posted in Hirek.