A ma reggel útnak indulók növekvő forgalomban, sűrű ködben közlekedhetnek Nyíregyházán

Sziasztok.  A ma reggel útnak indulók növekvő forgalomban, sűrű ködben közlekedhetnek  Nyíregyházán, vezessenek alacsonyabb sebességgel, tartsanak nagyobb követési távolságot, mert a ködszitálástól, és az erős lehűléstől az utak csúsznak. A Debreceni úton a Váczi Mihály útra a jobbra kanyarodó sávban úthibát jelző oszlop van, fokozott óvatossággal kanyarodjanak az arra haladók a ködös időben. A  város több pontján végez az E.O.N. karbantartási munkát, a közvilágítási lámpákon, a munkaterületeknél forgalomkorlátozásra, útszűkületre számítsanak. A Kinizsi utcán a forgalom lassító bordát ne kerüljék ki a járdára felhajtva, mert baleset veszélyes. Az Ungvár sétányi iskolák között a körforgalomban tilos megállni és várakozni az úttesten. Szép napot.