A ma reggel útnak indulók hosszabb menet időre számítsanak a csúszós utakon

Sziasztok. A ma reggel útnak indulók hosszabb menet időre számítsanak a csúszós utakon,vezessenek lassabban, tartsanak nagyobb követési távolságot. Tartanak az útmunkák a Semmelweis és a Törzs utcákon, előzési tilalom, sebesség korlátozás van érvényben. A Rákóczi utcán a Víz utcai kereszteződésnél a belső sáv le van zárva közmű helyreállítási munka miatt. Az Árok utca elején útszűkület, sebesség korlátozás lassítja a haladást, a Kiss Ernő utcán pedig gallyazási, faápolási munka kora délutánig. Ne parkoljanak az adott szakaszon. Jó hír, hogy a NYÍRVV által üzemeltetett parkolókban ingyenes a parkolás, egészen az év végéig. Legyenek óvatosak az iskolák, bevásárló központok közelében, és tartsák be a sebesség határokat. Szép napot.

This entry was posted in Hirek.