A ma reggel útnak indulók hosszabb menet időre készüljenek, mert a köd miatt ajánlott lassabban vezetni, és nagyobb követési távolságot tartani.

Sziasztok.

A Szalag utcán közlekedők lassú haladásra számítsanak  , sőt ha tehetik válasszanak más útvonalat, mert az ott zajló munka miatt mindkét sávban útszűkület van, és 30-as korlátozás is. Tartanak az útépítési munkák a Törzs utcán végig, és az Orosi úti csomó pontban a jobbra kanyarodó sáv bővítése. A Semmelweis utcán vezessenek fokozott figyelemmel, mert az úttesten a kiemelkedő aknák több helyen nincsenek bójával jelölve, itt is forgalom és sebesség korlátozás van érvényben. A Lujza utca aszfaltozása már elkészült, csak kisebb utó munkákat végeznek,ezért még mindig egyirányú a Kállói út felől lehet behajtani.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.