A kora délutáni órákban, átlagos forgalomban közlekedhetnek az úton lévők városunk útjain!

Folyamatosak az útépítések, útfejlesztések Nyíregyházán és vonzáskörzetében, emiatt több helyen forgalom és sebességkorlátozás lassítja a zavartalan haladást! Az Egyház utcán, közvetlenül a buszmegálló után, akna fed lap javításán dolgoznak, a Kossuth utca irányába közlekedők, figyelmesek legyenek! Az Északi körúton, a páratlan oldalon a NYÍR TÁV HŐ végez munkákat, emiatt a leállósáv végig le van zárva! Burkolat felújítási munkákat végeznek a Debreceni úti felüljárón, mindkét irányba le van zárva a külső forgalmi sáv, aki teheti kerülje ezt az útvonalat! Útfelújítási munkák okoznak forgalomkorlátozást az Agyag, Liliom, Városmajor, Hímes, Gém és Rigó utcákon! Körültekintően, mindenütt a kihelyezett közúti jelzőtáblák figyelembe vételével vezessenek! Jó utat! További szép napot!