A kora délután úton lévők átlagos forgalomban közlekedhetnek Nyíregyházán

Sziasztok.  A kora délután úton lévők átlagos forgalomban közlekedhetnek Nyíregyházán, de az iskolák és a  folyamatban lévő útmunkák közelében kisebb torlódások előfordulnak. Forgalom korlátozásra számítsanak a Hunyadi utcán a Mák utca és a Belső körút közötti szakaszon, ahol közmű helyre állítási munka miatt 30-as korlátozás van érvényben.  A körúton a MOL kút előtt a jelzőlámpánál  a jobbra kanyarodó sávban munkálatokat végeznek, ezért ki van bójázva, fokozott figyelemmel  közelítsék meg. Az Árok és a Búza utca találkozásánál táv hő hiba elhárítási munkát végeznek, sávlezárás, sebesség korlátozás mellett. A Buji út, Nyírszőlősi út kereszteződésénél a város irányába kábel fektetési munka lassítja a haladást. Vezessenek óvatosan, mert a főutak szakaszonként vizesek, a mellék és alsóbb rendű utak latyakosak, néhol jégbordásak, nagyon csúsznak. Szép napot.

This entry was posted in Hirek.