A kora délután úton lévők, átlagos forgalomban közlekedhetnek Nyíregyháza útjain!

Sziasztok! A kora délután úton lévők, átlagos forgalomban közlekedhetnek Nyíregyháza útjain! A főutak vizesek, a mellékutak latyakosak, hó kásásak!   Az időjárásnak köszönhetően, nagyon sok helyen gödrösek, kátyúsak az utak, folyamatosan végzik a javításukat, az adott helyen lassúbb a haladás! Közmű helyreállítási munkák miatt, forgalomkorlátozás van a Mák, Hunyadi, Belső körút közötti részen, emiatt 30-as sebességkorlátozás van érvényben! Tartanak a kábel fektetési munkák a Buji úton, a Nyírszőlősi út találkozásánál a város irányába, körültekintőek legyenek! Vezessenek óvatosan, a sebességhatárok betartásával, valamint mindig az út és  látási viszonyoknak megfelelően közlekedjenek! Jó utat! Szép napot!

This entry was posted in Hirek.