A Kőműves utcát is aszfaltozzák

Sziasztok. A városban közlekedők fokozott figyelemmel vezessenek a Debreceni úton, mert útfelújítást végeznek a Kígyó utcától a Körútig tartó szakaszon, és a Sóstói úti felüljárón is ahol jelzőlámpás forgalom irányítás van és torlódik a kocsi sor.  Kisteleki szőlőben a Kulcsár utca aszfaltozása, a Naspolya közben és a Nád utcán útalap építése, az Angyal utcán pedig csapadék csatorna építése jelent akadályt. A Kőműves utcát is aszfaltozzák, valamint a Bethlen Gábor utcát, ez utóbbit érdemes elkerülni, mert nagyon lassú a haladás. A Debreceni út város felé vezető szakaszán a felüljáróról a Váczi Mihály utca irányába most már jelzőlámpa irányítja a forgalmat,csak úgy,mint a Kert utcáról a Szent István utcára kanyarodókat is. Hosszabb menet időre készüljenek a Tiszavasvári úton a körforgalom építése miatt, ezen kívül a Nyírszőlősi, Buji út találkozásánál, valamint Sényő és Nyírtura között. Szép napot.

This entry was posted in Hirek.