A hét utolsó munka napján is sűrű a forgalom Nyíregyházán

Sziasztok.

A hét utolsó munka napján is sűrű a forgalom Nyíregyházán, és több úton torlódások vannak, legyenek türelmesek. Jelzőlámpás forgalom irányítás lassítja a haladást a Tünde utcán az útfelújítási, és bővítési munkák miatt. A Kállói úton is dolgoznak a kerékpárút építésén, ezért a gyalogos forgalom hosszú ideig korlátozva lesz az Ady Endre  úti csomóponttól a Zenta és a Zimony utcáig. A munkálatok miatt 30-as korlátozást, előzési tilalmat kell betartani a járművezetőknek. A Törzs, Semmelweis utca találkozásánál a kanyarodó sávot építik, fokozott figyelemmel vezessenek az arra haladók. A Kertvárosban is folynak az útmunkák, a Legyező, Derkovits, Dugonics utcákon, forgalom elterelésre, szakaszos útlezárásra, és 30-as korlátozásra számítsanak. Új parabola tükör segíti a biztonságosabb közlekedést a Gém  utca, Kótaji út kereszteződésében.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.