A hét utolsó munka napján hatalmas a forgalom Nyíregyháza útjain, legyenek türelmesek a kialakult torlódásban

Sziasztok. A hét utolsó munka napján hatalmas  a forgalom Nyíregyháza útjain, legyenek türelmesek a kialakult torlódásban, mert  nagyon sok baleset történt a mai napon a városban, legutóbb a Belső körúton .  A bevásárló központoknál szinte lehetetlen üres parkolót találni és parkoláskor  figyeljenek oda, hogy értékeiket ne hagyják szem előtt a járműben. Fokozott figyelemmel vezessenek a Rákóczi utcán a Vasvári Pál, Víz  utca kereszteződésében, mert a belső sáv közmű helyre állítás miatt le van zárva. Az Árok utca elején útszűkület sebesség korlátozás lassítja a haladást. a Törzs és a Semmelweis utcákon az aszfaltozás nagy része már elkészült, még kisebb utó munkák és az útburkolati jelek festése van hátra, továbbra is előzési tilalom sebesség korlátozás van érvényben. Vezessenek a megváltozott téli út és látási viszonyokhoz igazodva, hogy mindenki biztonságban elérje úti célját. Szép napot.

This entry was posted in Hirek.