A hét első munkanapján már kora reggeltől sűrű a forgalom Nyíregyházán

Sziasztok.

A hét első munkanapján már kora reggeltől sűrű a forgalom Nyíregyházán, fokozott figyelemmel vezessenek, mert az úthibákban, és helyenként   az útszegélyeknél áll a víz. Torlódásra számítsanak a város ki és bevezető útjain, a folyamatban lévő útmunkáknál, és az iskolák közelében. A Törzs utcán folyó munkálat miatt  útszűkület, előzési tilalom és sebességkorlátozás van érvényben a Pazonyi úti csomópont közelében az áruházak előtt. A Csaló közi körforgalomnál a buszmegálló cseréje jelent akadályt az arra közlekedőknek, és számítsanak rá hogy a városban több helyen is korszerűbbre cserélik a régi megállókat, ami forgalomkorlátozással jár. A Bocskai utcán közlekedők egy szakaszon sávszűkületre számítsanak a társasház építésénél.

Szép napot….

This entry was posted in Hirek.