A hét első munkanapján fokozott figyelemmel közlekedjenek Nyíregyházán

Sziasztok.

A hét első munkanapján fokozott figyelemmel közlekedjenek Nyíregyházán, mivel feloldották a behajtási tilalmat a Bessenyei és a Benczúr térnél. A munkálatok miatt a Benczúr tér Múzeum felőli oldal zsákutcaként üzemel, megközelíteni célforgalom estén a Kiss Ernő utca felől lehet, kétirányú forgalom, 30-as korlátozás mellett. A Bessenyei tér Színház felőli oldalán az útépítést továbbra is teljes útlezárás mellett végzik.

A Színház utca továbbra is zsákutca, megközelítése a Szabolcs utca felől, kétirányú forgalom, 30-as korlátozás mellett biztosított. Érdemes más útvonalat választani aki teheti. Az elkövetkező napokban nagyobb autós és gyalogos forgalomra készüljenek a temetők, sírkertek közelében, és nagyobb rendőri jelenlétre az utakon a közlekedés segítésében, forgalom irányításban és a temetőkben a bűncselekmények megakadályozásán dolgoznak. A temetőbe látogatók vigyázzanak értékeikre, ne hagyják őrizetlenül még egy percre sem.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.