A csütörtök reggeli sűrű forgalomban fokozott figyelemmel vezessenek Nyíregyházán

Sziasztok. 

A csütörtök reggeli sűrű forgalomban fokozott figyelemmel vezessenek Nyíregyházán a Kereszt utca, Szarvas utca találkozásánál, mert forgalmi rend változás lépett életbe, az elsőbbség adás táblát STOP táblára cserélték. Tartanak az útépítési munkák a Szegfű utcán, a Debreceni, Kígyó utcai csomópontban ami forgalom korlátozással jár,csak úgy mint a Simai úton a padka rendezési munkálat, itt torlódások is kialakulnak, legyenek türelmesek. Járda felújítást végeznek az Északi körúton, és a Sarkantyú utcákon, buszöböl építést a Dózsa György utcán, emiatt útszűkület van. A Rozsnyó utcát ha tehetik kerüljék el, mert az akna fedelek szintbe helyezési munkái miatt csak nagyon lassan lehet haladni. Az alsóbb rendű utakon az elmúlt napok esőzése miatt a sárfelhordás veszélyével is számolni kell, és kerülni a felázott , laza útpadkára hajtást. 

Szép napot.