A csütörtök reggel sajnos balesettel indul a városban, a Pazonyi út, Hunyadi utcai csomópontban történt baleset

Sziasztok.

A csütörtök reggel  sajnos balesettel indul a városban, a Pazonyi út, Hunyadi utcai csomópontban történt baleset, aki teheti kerülje el a csomópontot. Tartanak a munkálatok a Család utca Belső körút, és  a Család utca Szalag utca találkozásánál, útszűkület, előzési tilalom, sebesség korlátozás van érvényben. A Csemete utcán is dolgoznak a csapadékcsatorna építésén, ezért a Tünde utca felől teljes szélességében lezárták. Felújítási munkát végez a NYÍRTÁVHŐ így a fűtési szezon befejeztével, először a Ferenc körúton kezdték el a munkálatot, fogalomkorlátozásra, lassabb haladásra számítsanak a járművezetők . Vezessenek fokozott figyelemmel a gyalogátkelők, kétkerekű járművek közelében, tartsák be a sebességhatárokat, valamint a követési távolságot.

Szép napot.

This entry was posted in Hirek.