A ‪ma reggel‬ Nyíregyházán közlekedők több felé számítsanak útmunkák miatt forgalmi akadályra

A ma reggel Nyíregyházán közlekedők több felé számítsanak útmunkák miatt forgalmi akadályra, lassú haladásra, sőt a csúcsforgalmak idején torlódásra is.  A Debreceni úti felüljáró aszfaltozása miatt mindkét irányba lassú a haladás, csak úgy, mint az Északi körúton, és a Kosbor utcán a Tesco irányába az útszegély cseréje miatt.  A Mező utcán is torlódás várható, mert a Vasgyár utca felől a Rákóczi út irányába ivóvíz vezeték cserét végeznek, ezért félpályás útlezárás van, a túl oldalon pedig a leálló sávot bontják. Szintén a NYÍRSÉGVÍZ végez munkálatokat a Bottyán és a Bokréta utcákon, sebesség és forgalom korlátozás mellett. Tart a Benczúr és a Bessenyei tér felújítása, az útépítések pedig Sóstó, Borbánya, Oros egyes útjain. Vezessenek figyelmesen a sebesség határokat betartva, hogy mindenki biztonságban elérje úti célját.